AB-rent

Wynajem długoterminowy samochodów cennik | AB-rent

Adres:


Adres: Sycowska 13


Kod pocztowy: 51-319


Miejscowość: Wrocław


Wynajem długoterminowy samochodów cennik | AB-rent

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon:


NIP:


Strona: https://www.ab-rent.pl/

Opis:


Nie trzeba kupować samochodu lub decydować się na leasing, aby mieć upatrzone auto do dyspozycji, płacąc jedynie stałą, miesięczną opłatę. Wszystko dzięki ofercie firmy ab-rent.pl, która posiada biura w największych miastach w Polsce i zachęca coraz większe grono klientów. Warto też pamiętać, że zakup własnego samochodu jest inwestycją, która nigdy nie zwróci się w sensie materialnym – trzeba będzie jedynie utrzymywać pojazd, choć jego wartość systematycznie spada. Przy wynajmie nie trzeba nawet o tym myśleć.

Czy wynajem długoterminowy samochodów się opłaca? Cennik dostępny w Internecie jest tego najlepszym potwierdzeniem. Można na okres od 2 do 5 lat korzystać choćby z Mercedesa klasy E czy Audi A6 z automatyczną skrzynią biegów, a nie ponosić przy tym początkowych kosztów czy martwić się stopniowym spadkiem wartości pojazdu.

Jedyne, co trzeba zrobić, to ustalenie szczegółów oferty, włącznie z miesięcznym limitem kilometrów (lub rezygnacji z limitu). W ramach stałej opłaty pokrywa się również koszty ubezpieczenia, wymiany i przechowywania opon, serwisu, przeglądu.

Data dodania: 2019-08-25

Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy W okolicy