AgroTech

Pilarka Husqvarna

Adres:


Adres: Obornicka 229


Kod pocztowy: 60-650


Miejscowość: Poznań


Pilarka Husqvarna

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 504 227 204


NIP: 778-11-43-197


Strona: http://www.agrotech-poznan.com.pl/

Opis:


Późną jesienią i wczesną wiosną, kiedy przyroda jest uśpiona, przychodzi czas na cięcie drzew owocowych i ozdobnych. Oczywiście można tę pracę wykonać przy pomocy ręcznych piłek, ale jest to zajęcie i męczące i pochłaniające bardzo dużo czasu. Prześwietlanie drzew znacznie uprzyjemniłaby pilarka Husqvarna, przy pomocy której praca byłaby wykonana szybciej i zapewne z korzyścią dla drzew, gdyż cięcia nie miałyby żadnych zadr.

W asortymencie sklepu na stronie agrotech-poznan.com.pl znajdują się pilarki o różnych parametrach. Niektóre będą idealne dla ludzi pracujących w lesie przy wycince drzew, inne dla właścicieli dużych i średnich ogrodów przydomowych. Bez względu na wybór modelu, każdy, kto zdecyduje się na kupno jednej z nich, będzie miał w domu bezpieczny i niezawodny sprzęt, który znacznie ułatwi mu prace porządkowo pielęgnacyjne w ogrodzie.

Data dodania: 2017-12-11

Dodaj Komentarz:Użytkownik Mateo napisał:
Zbliża się wiosna (a może jednak zima) i zamierzam kupić sobie jakąś dobrą pilarkę do ogarnięcia sadu. Agrotech wydaje się być dobrym miejscem do tego typu zakupu.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Inne firmy W okolicy

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

  Poznań Zobacz

  Studio Brzoza

  Poznań Zobacz

  Royal Shop

  Poznań Zobacz