Air Light

Air Light • Taśma brzegowa dylatacyjna

Adres:


Adres: Brzeziny 6b


Kod pocztowy: 03-256


Miejscowość: Warszawa


Air Light • Taśma brzegowa dylatacyjna

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 22 478 25 88


NIP:


Strona: https://airlight.pl

Opis:


Starając się opowiadać na dostrzegane potrzeby rynkowe, kadra firmy Air Light Małgorzata Tymińska proponuje wysokojakościowe i wytrzymałe laminaty wykonane ze specjalnego rodzaju pianki izolacyjnej. Produkty te mają szerokie zastosowanie w branży budowlanej oraz wykończeniowej. Ich zaletą jest także prostota montażu, z położeniem elementów poradzą sobie nawet osoby bez doświadczenia w kładzeniu podłóg czy aranżowaniu ścian.

Dostawca zaprasza do kontaktu osoby poszukujące skutecznej izolacji do paneli położonych na instalacji grzewczej. W takiej sytuacji niezbędna jest odpowiednio docięta taśma brzegowa dylatacyjna, dzięki której zapewni się potrzebne przerwy pozwalające na swobodną pracę poszczególnych elementów i uniknięcie niechcianych wybrzuszeń.

Pracownicy dokładają wszelkich starań, by realizacja zamówień przebiegła szybko i sprawnie, a zawartość dostarczonej przesyłki spełniła oczekiwania kupującego. Firma jest w stanie bezproblemowo i terminowo dowieźć do klienta hurtowe ilości produktu.

Data dodania: 2022-12-08

Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy W okolicy

  Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

  Warszawa Zobacz

  F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

  Warszawa Zobacz

  Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu

  Warszawa Zobacz