Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Przysięgłe tłumaczenia SpecTłumacz | z języka czeskiego na polski

Adres:


Adres: Konarskiego 12


Kod pocztowy: 44-274


Miejscowość: Rybnik


Przysięgłe tłumaczenia SpecTłumacz | z języka czeskiego na polski

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 32 494 32 69


NIP: 642-182-50-37


Strona: https://spectlumacz.pl/

Opis:


Dostałeś zza granicy dokumenty urzędowe od instytucji, urzędów czy pracodawcy i nie wiesz co one oznaczają? Skorzystaj z usług profesjonalnych tłumaczy przysięgłych. Na stronie internetowej spectlumacz.pl znajdziesz profesjonalistów dokonujących przekłady z wielu różnych języków - czeskiego, niemieckiego, francuskiego, norweskiego itp. 

Tłumacz przysięgły języka czeskiego pomoże Ci uzyskać dokument o potwierdzonej z prawem zgodności z oryginałem. Możesz mieć pewność, że translacje dokonywane są w sposób skrupulatny i szybki - nawet wielostronicowe dokumenty czy akta. 

Oprócz przekładów oficjalnych dokumentów urzędowych w biurze można dokonać zwykłych translacji - także dotyczących słownictwa specjalistycznego, takiego jak medyczne, prawnicze, komputerowe i tym podobne. Można zlecić także przekład tekstów, takich jak dokumenty samochodowe czy instrukcje obsługi. 

Data dodania: 2018-03-18

Dodaj Komentarz:Użytkownik piris napisał:
SpecTłumacz kojarzy mi się z profesjonalizmem i wysoką jakością tłumaczeń specjalistycznych. Zlecałem im przekład z języka norweskiego i niemieckiego - za każdym razem byłem po wrażeniem ich możliwości.
Data: 2019-09-04 13:08:32
Ocena: 5

Inne firmy W okolicy

  HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

  Bielsko-Biała Zobacz

  HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

  Bielsko-Biała Zobacz

  Malaya Sp. z o.o.

  Racibórz Zobacz