Doma Pak

Torby papierowe

Adres:


Adres: Bratków 40


Kod pocztowy: 41-400


Miejscowość: Mysłowice


Torby papierowe

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: +48 600-027-402


NIP: 2220390984


Strona: https://www.domapak.com/

Opis:


W obecnych czasach, gdy jesteśmy bardziej świadomi zagrożeń, które są następstwem produkowania w nadmiernej ilości plastikowych reklamówek, większą uwagę zwracamy na to, do jakich toreb ekspedienci pakują nasze zakupy. Zdecydowanie lepiej jest stosować te wykonane z papieru.

Oferta Doma Pak może zainteresować firmy szukające skutecznego sposobu na reklamę, który równocześnie nie będzie negatywnie uderzał w nasze środowisko. Papierowe torby, które firma ta produkuje, mogą zostać opatrzone logo. Można je wykorzystać do pakowania nabytych przez klienta produktów np. bielizny. Dzięki solidnemu wykonaniu mogą być one ponownie wykorzystane. Osoba, która zabierze torbę z nadrukowanym Twoim logo np. na zakupy, stanie się chodzącą reklamą Twojej firmy.

Podoba Ci się taka forma promocji? Interesuje Cię jej koszt? W takim razie nawiąż kontakt z powyższą firmą - telefoniczny lub mailowy (wygodny formularz znajdziesz na jej stronie internetowej). Określ, jakie torby papierowe są Ci potrzebne (rozmiar, kolor, rodzaj) oraz jaka ich ilość Cię zadowoli.

Data dodania: 2019-02-22

Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy W okolicy

  HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

  Bielsko-Biała Zobacz

  HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

  Bielsko-Biała Zobacz

  Malaya Sp. z o.o.

  Racibórz Zobacz