F. H. U. P. M&M

Szklana statuetka z grawerem

Adres:


Adres: Radziszowska 44


Kod pocztowy: 32-050


Miejscowość: Skawina


Szklana statuetka z grawerem

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: +48 695 625 846


NIP: 6771650242


Strona: http://technikalaserowa3d.eu/

Opis:


Nie masz pomysłu na ciekawą nagrodę lub upamiętnienie wyjątkowego dnia lub uroczystości? Koniecznie zapoznaj się z ofertą ze strony internetowej technikalaserowa3d.eu. To producent, który wykonuje za zamówienie tak wyjątkowe produkty jak szklana statuetka z grawerem, tworzonym indywidualnie na potrzeby każdego zamówienia. 

Na stronie możesz zobaczyć jak przykładowo mogą wyglądać statuetki wykonane z wysokiej jakości szkła - odpornego na powstawanie pęknięć, stłuczenie czy tworzenie się rys. Grawer wykonywany jest na powierzchni obiektu metoda laserową 3D, dzięki czemu możliwości tworzenia wybranych przez klienta obrazków czy napisów są niemal nieograniczone. Obiekty te nadają się idealnie między innymi jako nagrody w konkursach czy pamiątkowe trofea dla zwycięzców.  Mogą posłużyć także jako wyjątkowa i estetyczna reklama firmy czy produktu. 

Data dodania: 2018-06-23

Dodaj Komentarz:Użytkownik hitesount napisał:
Grawerowana laserowo szklana statuetka ich autorstwa okazała się spełniać nasze oczekiwania. Nie dość, że estetycznie wygląda, to znakomicie sprawdziła się jako nagroda dla pracowników z okazji okrągłej rocznicy działalności naszej firmy. :)
Data: 2019-05-24 15:40:02
Ocena: 3

Inne firmy W okolicy

  AGTOM s. z o.o.

  Kraków Zobacz

  Stachurski Przeprowadzki

  Kraków Zobacz

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

  Tarnów Zobacz