GLAS-TECH S.A.

Szyby dźwiękoszczelne

Adres:


Adres: Rabowicka 17


Kod pocztowy: 62-020


Miejscowość: Swarzędz


Szyby dźwiękoszczelne

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: +48 61 664 15 00


NIP:


Strona: https://glas-tech.pl/pl/

Opis:


Okna to zazwyczaj najsłabszy punkt każdego budynku. Wykonane z materiałów niskiej jakości mogą nie zapewniać odpowiedniego komfortu termicznego, ale także akustycznego, przepuszczając mnóstwo niepożądanych dźwięków, które na przykład mogą utrudniać pracę w biurze. Problem ten można jednak rozwiązań montując nowoczesne szyby dźwiękoszczelne, których produkcją zajmuje się doświadczona firma Glas-Tech.

Zastosowanie odpowiednich technologii sprawia, że konstrukcja wręcz idealnie tłumi hałasy, a przy tym zapewnia wysoki komfort termiczny, zmniejszając tym samym rachunki za ogrzewanie budynku zimą. Szyby te mają wiele zastosowań i więcej na ich temat można dowiedzieć się już teraz, zaglądając po prostu na stronę glas-tech.pl. Pomimo bardzo wysokiej jakości można zawsze liczyć na wyjątkowo przystępną cenę.

Data dodania: 2018-12-12

Dodaj Komentarz:Użytkownik atrorow napisał:
Uważam, że GLAS-TECH to dobry producent szkła architektonicznego. Na przykład szyby dźwiękoszczelne ich autorstwa są w wysokiej jakości oraz o doskonałych parametrach związanych z komfortem termicznym. :)
Data: 2019-12-12 09:14:58
Ocena: 4

Inne firmy W okolicy

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

  Poznań Zobacz

  Studio Brzoza

  Poznań Zobacz

  Royal Shop

  Poznań Zobacz