Kancelaria adwokacka LexActa

Kancelaria adwokacka LexActa - Kancelaria adwokacka wrocław

Adres:


Adres: Gwiaździsta 62


Kod pocztowy: 53-445


Miejscowość: Wrocław


Kancelaria adwokacka LexActa - Kancelaria adwokacka wrocław

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 722275604


NIP:


Strona: http://kancelarialexacta.pl

Opis:


Starając się odpowiadać na potrzeby rynku, kadra kancelarii ogłaszającej się na stronie kancelarialexacta.pl na bieżąco rozszerza zakres świadczeń o nowe usługi. Obecnie może zaproponować wsparcie w wielu dziedzinach prawa, od przeprowadzania spraw rodzinnych (w tym ubiegania się w imieniu klienta o alimenty na dzieci) po pomoc w sytuacji oskarżenia o przestępstwo karne bądź cywilne.

Biuro kancelarii adwokackiej znajduje się we Wrocławiu, ale zakres prowadzonej działalności obejmuje także inne miasta w Polsce. Pracownicy świadczą poradnictwo zarówno stacjonarnie, jak i online. W gestii ich uprawnień jest także możliwość reprezentacji klienta podczas rozprawy sądowej lub w trakcie spotkań stron (bez względu na to, czy klient jest osobą oskarżoną czy poszkodowaną).

Pracownicy kancelarii podejmują się czynności prawnych tylko po zapoznaniu się z dotyczącą sprawy dokumentacją. Na bieżąco informują klienta o postępach, doradzając mu jednocześnie najlepszą dla ochrony jego interesu linię postępowania. 

Data dodania: 2022-07-08

Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy W okolicy