Kancelaria Prawna Kaczmarek i Partnerzy

Rozwody gdynia

Adres:


Adres: Warszawska 96


Kod pocztowy: 80-180


Miejscowość: Gdańsk


Rozwody gdynia

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 516 757 501


NIP:


Strona: https://adwokatgd.pl

Opis:


Usługi legislacyjne świadczone w oparciu o aktualną podstawę narzuconą przez ustawodawcę oraz realizowane w trosce o dobro i interes klienta to domena pracowników kancelarii prawnej, która działa na co dzień w Trójmieście. Na stronie adwokatgd.pl przedstawiona została lista działań, w których zakresie kadra kancelarii może wesprzeć stronę ubiegającą się o pomoc.

Jedną z dziedzin, w jakich specjalizują się zatrudnieni tam adwokaci, jest prawo rodzinne, w tym również rozwody. Mieszkańcy Gdyni, Sopotu oraz Gdańska mogą skorzystać z szeroko zakrojonego poradnictwa prawnego. Adwokat bierze na siebie także organizację spotkań pomiędzy małżonkami. Podczas takiego zebrania stron może dojść do polubownego przeprowadzenia rozwodu oraz ustalenia najważniejszych kwestii, jak choćby opieka nad dziećmi, wysokość alimentów lub podział majątku. 

Kancelaria, dbając o dobro klienta oraz własną renomę, świadczy usługi w poszanowaniu godności każdej ze stron. Zapewnia pełną dyskrecję i ochronę danych osób zgłaszających się do biura w celu uzyskania pomocy prawnej.

Data dodania: 2021-10-20

Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy W okolicy

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

  Gdynia Zobacz

  "MEDAMI" Teresa Derebecka

  Gdynia Zobacz

  FIN-EL Consulting s.c.

  Gdańsk Zobacz