Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu

Trener personalny kurs

Adres:


Adres: Celulozy 145d/3


Kod pocztowy: 04-986


Miejscowość: Warszawa


Trener personalny kurs

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 508356718


NIP: 5732611993


Strona: http://www.olimpiakos.org.pl

Opis:


Chcesz zrobić kurs na trenera personalnego, który będzie poprowadzony przez profesjonalistów? Szukasz dobrego szkolenia, po którym dostaniesz certyfikat trenera personalnego uznawany na całym świecie? W takim razie na pewno zainteresuje Cię oferta na kursy i szkolenia Centrum Olimpiakos. U nich znajdziesz profesjonalne szkolenia i kursy na trenera personalnego.
Jak się zapisać na ich zajęcia? Wystarczy, że odwidzisz ich stronę internetową, którą znajdziesz tutaj: olimpiakos.org.pl i wybierzesz odpowiadający Ci termin oraz lokalizację, a następnie zapisz się na kurs przez internetowy formularz.
Ich szkolenia to doskonała okazja na zdobycie wiedzy z zakresu biomechaniki, medycyny w sporcie oraz na temat układania planów treningowych i diet. Dlatego, jeśli chcesz być trenerem personalnym, który posiada kompleksową wiedzę z różnych dziedzin powiązanych ze sportem i odpowiednim planem treningowym koniecznie zgłoś się do nich. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy teoretycznej i praktycznej posiadanej przez prowadzących kursy masz pewność, że będziesz potrafił podejść do każdego klienta w sposób kompleksowy i bardzo profesjonalny.

Data dodania: 2017-10-17

Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy W okolicy

  Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

  Warszawa Zobacz

  F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

  Warszawa Zobacz

  Macromedica Centrum Medyczne

  Warszawa Zobacz