Fachowe-Przeprowadzki.pl

Przewóz fortepianów Poznań

Adres:


Adres: Os. Stefana Batorego 7


Kod pocztowy: 60--68


Miejscowość: Poznań


Przewóz fortepianów Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 794 066 703


NIP:


Strona: https://fachowe-przeprowadzki.pl/

Opis:


Szykujesz się do przeprowadzki? Pośród wielu mebli masz także do przewiezienia fortepian? Znalezienie firmy przewozowej, która przetransportuje tego typu mebel, nie jest proste, ale też nieniemożliwe! 

Przewóz fortepianów w Poznaniu czy okolicach to codzienność firmy fachowe-przeprowadzki.pl. Od lat oferują oni wysokiej jakości usługi transportowe na terenie Wielkopolski, ale także i w obrębie całego kraju, jak i nawet transport międzynarodowy. Dzięki odpowiednim akcesoriom zabezpieczającym przedmioty wielkogabarytowe są oni w stanie w bezpieczny sposób przetransportować pod wskazane przez Ciebie miejsce nawet fortepian.  Nie martw się, że coś się stanie - firma składa się z odpowiednio wyszkolonych profesjonalistów, którzy zadbają o Twoją własność materialną zarówno podczas załadunku, jak i transportu i rozładunku! W Poznaniu nie znajdziesz lepszej firmy!

Data dodania: 2018-01-31

Dodaj Komentarz:Użytkownik Elżbieta Szulc napisał:
Przenosiłam salkę muzyczną do innego budynku na 2 końcu miasta i miałam problem jak przetransportować fortepian, ale poznańska firma fachowe-przeprowadzki mi w tym pomogła.
Data: 2018-05-14 14:51:27
Ocena: 5

Inne firmy W okolicy

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

  Poznań Zobacz

  Studio Brzoza

  Poznań Zobacz

  Royal Shop

  Poznań Zobacz