ReadyOffice

ReadyOffice - Wirtualne biuro Poznań

Adres:


Adres: Kielecka 41A


Kod pocztowy: 02-530


Miejscowość: Warszawa


ReadyOffice - Wirtualne biuro Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: + 48 696 468 551


NIP:


Strona: https://readyoffice.pl/

Opis:


Nie musisz ponosić wysokich kosztów wynajmu biura, nawet jeśli marzy Ci się posiadanie siedziby w prestiżowej okolicy i wiesz, że bardzo dobrze wpłynęłoby to na percepcję Twojej firmy. Możesz łatwo zapewnić sobie takie korzyści, wystarczy, że skorzystasz z oferty ze strony readyoffice.pl i wynajmiesz na przykład wirtualne biuro w Poznaniu, choć do wyboru masz wiele polskich miast. Wszystkie punkty, w jakich może znaleźć się Twoja wirtualna siedziba, zlokalizowane są w atrakcyjnych biznesowo okolicach, co bardzo dodatnio wpłynie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Jednocześnie nie będzie Cię to wiele kosztowało, a musisz wiedzieć, że usługi te to nie tylko posiadanie wirtualnego adresu, ale też możliwość obsługi korespondencji.

Możesz w dodatku wybierać spośród trzech pakietów takich usług, zależnie od tego, jakich działań potrzebujesz. Możliwe jest na przykład osobiste odbieranie korespondencji, ale też jej skanowanie przez pracowników i przesyłanie skanów do Ciebie. W grę wchodzi też wynajęcie salki konferencyjnej.

Data dodania: 2019-09-24

Dodaj Komentarz:Użytkownik brownelephant137 napisał:
Wirtualne biuro, które nam oferuje ReadyOffice pozwala nie tylko zredukować koszty działalności, ale również wybrać optymalny do swoich potrzeb pakiet. Dla mnie to świetnie rozwiązanie.
Data: 2020-10-20 12:56:38
Ocena: 4

Inne firmy W okolicy

  Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

  Warszawa Zobacz

  F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

  Warszawa Zobacz

  Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu

  Warszawa Zobacz