Studio Brzoza

Zawieszki na wódkę

Adres:


Adres: Kordeckiego 54


Kod pocztowy: 60-111


Miejscowość: Poznań


Zawieszki na wódkę

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 61 661 99 66


NIP: 6172150556


Strona: https://studiobrzoza.pl/

Opis:


Jako młoda para, na pewno chcecie zrobić wszystko, żeby Wasza ślub i wesele było idealne i odbyło się bez żadnych komplikacji. Ale czy to w ogóle jest możliwe? Oczywiście, że tak, wystarczy tylko wszystko z góry zaplanować i cieszyć się z przebiegu imprezy, która już za chwilę się odbędzie. Podczas planowania warto też pamiętać o wszystkich dodatkach i elementach dekoracyjnych, które podczas wesela mają zostać użyte.

Na przykład zawieszki na wódkę zwykle są jednym z nieodzownych elementów, o których trzeba pamiętać, żeby każdy gość wiedział, że właśnie tą wódką opija zdrowie młodej pary, która świętuje ten wyjątkowy dzień w ich życiu.

Żeby takie zawieszki zamówić, wystarczy wejść na stronę studiobrzoza.pl gdzie znajduje się internetowy  sklep z różnego rodzaju elementami dekoracyjnymi, które mogą zostać przez Was wykorzystane podczas zbliżającego się ślubu.

Data dodania: 2017-08-31

Dodaj Komentarz:Użytkownik riorant napisał:
Zaproszenia ślubne czy zawieszki na wódkę, które zamówiliśmy w Studio Brzoza, okazały się być estetycznie wykonane - z dbałością o najmniejszy detal. :) Według mnie to artyści w swoim fachu, których trudno spotkać w dzisiejszych czasach.
Data: 2019-12-13 11:45:57
Ocena: 5

Inne firmy W okolicy

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

  Poznań Zobacz

  Royal Shop

  Poznań Zobacz

  AR-FIZ

  Poznań Zobacz