TerapiaKobieta.pl

Leczenie narkomanii kobiet

Adres:


Adres: Spławie 48


Kod pocztowy: 61-312


Miejscowość: Poznań


Leczenie narkomanii kobiet

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 533 221 555


NIP:


Strona: http://terapiakobieta.pl/

Opis:


Tylko właściwie poprowadzona terapia daje szansę uporania się z nałogiem narkotykowym. Nie można przy tym opierać się jedynie na psychoterapii. Narkotyki to silnie toksyczne substancje, które szkodzą organizmowi. Gdy więc pacjentki uzależnione od narkotyków trafiają do ośrodka Agnus, oferującego leczenie narkomanii kobiet, ich terapia zwykle zaczyna się od detoksu, czyli oczyszczenia organizmu z tych szkodliwych substancji.

Dzięki detoksowi, polegającemu na podawaniu leków przyspieszających wydalanie tych toksyn z organizmu, można od razu poczuć się lepiej. Pacjentka może wreszcie trzeźwo ocenić swoją sytuację - nierzadko dopiero wtedy uzależnione w pełni dostrzegają, do czego doprowadziło je ich postępowanie. Jest to pierwszy krok do podjęcia walki o powrót do zdrowia. Następnie rozpoczyna się psychoterapię. Takie leczenie w tym ośrodku w większości przypadków daje doskonałe rezultaty.

Data dodania: 2018-03-04

Dodaj Komentarz:Użytkownik Jacek Kwiatkowski napisał:
Nawet kobiety muszą się leczyć, coś o tym wiem ponieważ moja kuzynka jest uzależniona, a sami wiemy, że narkomanem jest się całe życie.
Data: 2018-08-21 14:39:17
Ocena: 3

Inne firmy W okolicy

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

  Poznań Zobacz

  Studio Brzoza

  Poznań Zobacz

  Royal Shop

  Poznań Zobacz