Vip Cars Warsaw Sp z o.o.

Warszawa wynajem samochodów luksusowych

Adres:


Adres: Grójecka 43/1A


Kod pocztowy: 02--03


Miejscowość: Warszawa


Warszawa wynajem samochodów luksusowych

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 600 505 052


NIP: 5252612685


Strona: https://vipcarswarsaw.pl/

Opis:


Wyjątkowe okazje, spotkania biznesowe, konferencje z udziałem VIP-ów – istnieje wiele okoliczności, w których potrzebne są auta spełniające oczekiwania najbardziej wymagających pasażerów, kiedy zwykła taksówka czy standardowych samochód osobowy zdecydowanie nie wystarczają.

W Warszawie wynajem samochodów luksusowych, podobnie jak busów, SUV-ów czy aut sportowych, oferuje wyspecjalizowana i doświadczona firma vipcarswarsaw.pl. Przedsiębiorstwo dysponuje flotą składającą się między innymi z takich pojazdów jak Mercedes (S-klasa Long, Maybach, E-Klasa, V-Klasa, Sprinter Luxury, GLA), BMW (7, X3, X5, X6) czy Audi (A8, Q7). Widać więc przywiązanie do niezawodnych, luksusowych samochodów z Niemiec, których renoma jest doskonale znana na całym świecie.

Do dyspozycji klientów są także doświadczeni kierowcy posługujący się językiem angielskim i obyci w kierowaniu pojazdów z VIP-ami. Zdecydowanie warto nawiązać okolicznościową lub stałą współpracę z tą warszawską firmą!

Data dodania: 2019-07-09

Dodaj Komentarz:Użytkownik angrymeercat155 napisał:
Wynajmowałem u nich luksusowego busa i myślę, że wypożyczalnia Vip Cars Warsaw stanęła na wysokości zadania. Jeśli dodam, że obsługa klienta jest u nich pierwszorzędna, to już wiecie gdzie się udać w Warszawie by wynająć auto z górnej półki. :)
Data: 2020-01-08 14:00:32
Ocena: 3

Inne firmy W okolicy

  Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

  Warszawa Zobacz

  F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

  Warszawa Zobacz

  Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu

  Warszawa Zobacz